Bigalı Gençlerden İnce’ye Destek

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Biga Gençlik Kolları öncülüğünde Biga İlçe Başkanlığında Cumhuriyet Halk Partisi genel başkan adayı Muharrem İnce için destek açıklaması yapılıp, imza kampanyası başlatıldı.

Biga Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldırım öncülüğünde başlatılan imza kampanyası İl Genel Meclisi üyeleri, Rıdvan İpek ve Ünsal Öntürk, Belde İlçe başkanları ve onlarca Cumhuriyet Halk Partisi üyesi tarafından desteklendi.

Gençlik Kolları Başkanı Burak Yıldırım imza kampanyasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Artık AKP iktidarına karşı gerçek bir alternatifi halkımıza sunma vakti gelmiştir. Bugün yolsuzluk batağına saplanmış AKP’nin halkın iradesiyle yıkılıp Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelmesi için önümüzdeki kurultay, bizler için büyük bir fırsattır. 3 4 Şubat tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel başkanını seçecek kurultayın delegeleri de sadece CHP’nin delegeleri değil, 80 milyonun ve Cumhuriyet’in delegeleridir. Unutulmamalıdır ki, Cumhuriyet Halk Partisi Türk Halkının var olma mücadelesinin adıdır. Delegelerimizi de tarihin bu dönüm noktasında, tarihi bir sorumluluk beklemektedir. Önümüzde üç seçim var. Kazanmak zorundayız. Kazanmak için de yeni bir umuda şans vermek zorundayız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin parti içi demokrasisine inanan bir genç neferi olarak umudun adayı olan Muharrem İnce’yi desteklemekteyim. Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyeti’nin bir devamı olan partimiz, bu ülkeye bağımsızlık kazandırmıştır. Ülkemize demokrasiyi getirmiştir. Yaşadığı değişimlerle topluma umut olan partimiz, 1973 yıllında Kıbrıs fatihi Bülent Ecevit sayesinde birinci parti olmuştur. Bugünde ülkemizde ve partimizde değişime ihtiyaç duyulmaktadır. Bir genç olarak sokağın değişim beklentisine ses veriyorum. Bu yüzden umudun adayı Muharrem İnce’yi destekliyorum” dedi.

Onlarca imzanın toplandığı toplantıda Burak Yıldırım, tüm Cumhuriyet Halk Partilileri umudun adayı Muharrem İnce’ye destek olmaya davet etti.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com