Başkanlar yarışacak

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunu yarın gerçekleştirecek. Şu ana kadar başkanlık için iki adayın olduğu kurulda 1542 üye oy kullanacak.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi,  yarın 1542 üyesi ile  Genel Kurula gidiyor. 4 yılda bir yapılan Genel Kurul,bu dönemden sonra 3 yılda bir yapılacak.  Bu dönem başkanlık seçimlerinde, 20 yıllık başkan olan İbrahim Ejder ile  8 yıldır Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Demir  yer alacak. Oda Başkanı Demir 2010 senesinde efsane başkan Nurettin Dündar’dan devir almıştı.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi  Başkanı İbrahim Ejder gazetemize yaptığı açıklamada; istikrar vurgusu yaparak; “5. dönemde de başkanlık görevimizi layıkıyla yerine getirdik. 60 milyona yakın bir plasman gerçekleştirdik, geri dönen ödemeler hariç. Biz bu yola devam etmek istiyoruz.  Nasıl hükümetimiz yıllardır gücünü korudu ise biz de  İstikrarlı bir yol haritası çizdik. Üyelerimizin desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Dilek Akşen

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com