Karacan STK’larla bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karacan, STK’larla olan toplantıların 70’incisinde Çanakkale’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ile bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, kentte faaliyet gösteren sivil toplum örgütleri ile buluştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Çanakkale Valiliği, AK Parti İl Başkanlığı ziyaretlerinin  ardından Parion Otel’de sivil toplum örgüt temsilcileriyle bir araya geldi.

Burada sivil toplum örgütlerine kendilerine zaman ayırdıkları için teşekkür eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, “Biz az konuşacağız, sizi dinleyeceğiz. Bugün burada Çanakkale’nin sorunlarını konuşmak, Çanakkale’miz için neler yapabiliriz bunu öğrenmek, sizlerin görüşlerini almak için bir araya geldik. Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdim. Burada konuştuklarımızı Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ileteceğiz” dedi.

Toplantıya Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız ve İl Genel Meclis Başkanı Ömer Şahin ile STK temsilcileri katıldı.

Dilek Akşen

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.