Emniyet Kuyumculuk hizmete başladı

1978’den beri Çan’da hizmet veren Emniyet Kuyumculuk ikinci şubesini çarşı caddesinde hizmete açtı. Açılışa Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu da katıldı.

İlk şubesini Çan’da açan ve yıllardır orada hizmet veren Emniyet Kuyumculuk, ikinci şubesini Çarşı Caddesi’nde hizmete açtı. Açılışa Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız, MÜSİAD Başkanı Ali Osman Yıldız ve Kuyumcular Oda Başkanı Timur Ay katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu; “Emniyet Kuyumculuğun sahipleri Mürsel ve Seyhan Çetin yıllardır tanıdığımız güvenilir esnaflarımızdandır. Rabbim helal kazançlar versin.” diyerek Fatih Sultan Mehmet’in esnaflık ile ilgili bir hikâyesini anlattı.

Emniyet Kuyumculuğun sahibi Seyhan Çetin de kısa bir konuşma yaparak; “En iyi yatırım altındır. Gerek takı amaçlı gerek yatırım amaçlı en kazançlı yatırım altındır. Çeşitler ve kampanyalar konusunda Çanakkale’ye bir ivme kazandıracağız. Bu bizim kırk yıllık baba mesleğimizdir. 20 yıldır da ağabeyim Mürsel Çetin ile birlikte bu işi yapıyoruz.”

Açılışın ardından vatandaşlara pilav ikramında bulundu.

Dilek AkşenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com