Mazbatayı aldı, yola devam

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, yönetim kurulu ve partililer ile birlikte adliye binasına gelerek mazbatasını aldı. Başkan Karadağ yaptığı açıklamada; “2019 seçimlerine odaklanıyoruz. Kendime de yönetimime de, Çanakkale’mizin hizmet erleri olan vekillerimize de güveniyorum.” dedi.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, yönetim kurulu ve partililer ile birlikte adliye binasına gelerek mazbatasını aldı. Adliye binası önünde açıklama yapan Başkan Karadağ; “Ak sevdamızın ak gönüllü yol arkadaşlarım, bu mutlu günümde beni ve yönetimimi yalnız bırakmadığınız için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçen hafta  Başbakanımız Binali Yıldırım’ın katılımı ile 6.Olağan İl Kongremizi düzenledik.  Ben 22 ay önce atanmış bir İl Başkanı idim, kongremizden sonra da tekrar seçilmenin  gururunu yaşıyorum.  Allah bana, yönetimime, AK Teşkilatlarımızla hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Şunu özellikle söylemek istiyorum. Partimizin tek kadın  İl Başkanıyım. Göreve yeniden bizi seçen, bizi layık gören kıymetli delegelerimiz, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan’ımız Binali Yıldırım’a, Teşkilat İşleri Başkanımız Mustafa Ataş’a özellikle de Çanakkale’nin hizmet erleri, Grup Başkan Vekilimiz Bülent Turan Bey’e ve çok kıymetli Milletvekilimiz Ayhan Gider Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“KIRGINLIKLAR OLSA DA BUNLARI AŞACAĞIZ”

2019 seçimlerine odaklandıklarını ve kırgınlıklar varsa da bunları aşacaklarını dile getiren Başkan Karadağ; “Hepinizin bildiği gibi önümüzde 2019  seçimleri var. Biz tüm ekibimiz ile birlikte AK Parti kadroları olarak seçime odaklanıp, dur durak bilmeden çalışacağız, Çanakkale’de tarih yazacağız. Kırgınlık, güceniklik olacaktır, olmuştur da. Ama bunlar sorun değil, bunların hepsini aşacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkan’ımızın dediği gibi  bir olacağız, diri olacağız, beraber olacağız, iri olacağız. Yılmadan, yıkılmadan yola devam edeceğiz. Kendime, yönetimime ve Çanakkale’mizin hizmet erlerine güveniyorum. Gerçekten güzel işler yapacağız.” dedi.

İl Başkanı Yeşim Karadağ istifa iddialarına da cevap vererek, “Şu anda herhangi bir istifamız yok ama olursa sizlerin de haberi olur.” dedi.

Dilek AkşenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com