Uzman kadınlardan bilgilendirici seminer

 

Beslenme ve Diyet Uzmanı Begüm Aygündüz ve Uzman Estetisyen ve Yüksek Hemşire Fadime Özer geçtiğimiz hafta Akol Otel’de kentli kadınlarla bir araya gelerek, interaktif bir seminer gerçekleştirdi.

Bütün kentli kadınlara açık ve ücretsiz olan bu seminer Uzman Estetisyen Fadime Özer de,cilt bakımı, lazer epilasyon ve zayıflama teknikleri üzerine bilgilendirici sunumu ile başladı.

Diyetisyen Begüm Aygündüz’ün meditasyonu ile interaktif şekilde devam etti. Seminere katılan kadınların kendilerini hissetmelerini, kendilerine dışarıdan bir gözle bakmalarını sağlayan Aygündüz, en başta önemli olan kendini sevmek olduğunu  vurguladı.

Soru cevaplarla daha faydalı hale getirilen seminer doğru ve kişisel beslenme teknikleri üzerine devam etti. Seminer sonunda katılımcı kadınlara içerisinde sürpriz bakım ve obezite programlarının olduğu hediyeler de verildi.

Sunumun ardından gazetemize konuşan Aygündüz şu ifadelere yer verdi;

“Seminer vermeyi seviyorum çünkü her insan ön görüşmeler ücretsiz olsa da rahatlıkla gelemeyebiliyorlar. Halk seminerleriyle herkese rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Her sene olduğu gibi bu sene de sosyal sorumluluk projelerine start verdik. Geri dönüş harikaydı. Çanakkale’yi sağlık alanında bir kat daha uzmanlaştırmak için üzerime düseni yapmaktan mutluluk duyarım.”

Dilek Akşen

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com