Hafta Sonu Güneşe Aldanmayın!

 

Çanakkale’de son 2 gündür kendisini gösteren güneş, hafta sonu da etkisini sürdürecek. Ancak güneşli havanın sıcaklık artışlarına katkı sağlanması beklenmiyor.  

Kentin havası  son birkaç gündür güneşli. Fakat güneşli havaya rağmen sıcaklıkta çok da büyük değişiklikler yok. Birkaç gün önce eksilerde hissedilen havaya nazaran birkaç derece fark olsa da soğuk aynı soğuk.
Bugün sabahın ilk saatlerinden 12.00’ye kadar hava sıcaklığı 3 ve 5 derece arasında olacak. Öğle saatlerinde kent merkezinde termometreler maksimum 8 dereceyi gösterecek. Akşama doğru güneşin batışı ile hava sıcaklığında hissedilir düşüş meydana gelecek.


Yarın Hava Nasıl ?
 
Pazar gününü kordonda ve deniz kenarında geçirmek isteyen kentlileri bugüne nazaran daha sıcak bir hava bekliyor. Yarın bugüne göre sıcaklıkta birkaç derece artış yaşanacak. Yarının ortalama sıcaklık değeri meteoroloji tarafından 9 derece olarak öngörülüyor.
Hafta sonu gündüzleri parçalı bulutlu olarak geçirilecek ve birkaç derece sıcaklık artışı yaşanacak olsa da yapılan uyarılara göre, gece sıcaklıklarında bir değişme yaşanmayacak.

Yıldız Sağlam,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com