Geçmişe sünger çektiler

CHP İl Başkanlığına İsmet Güneşhan’ın seçilmesinin ardından CHP ziyaretleri son sürat devam ediyor. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanlığı’na ziyaret gerçekleştirdi. Gökhan, ziyarette siyasi çekişmeleri geri planda bırakarak seçimlere odaklanacaklarını belirtti.

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, bu ay başında yapılan kongrede göreve gelen CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan’a ziyarette bulundu. Güneşhan ve Gökhan, Çanakkale siyaseti için CHP adına olumlu mesajlarda bulundular. Geçmişin geçmişte kaldığı ve CHP’nin önüne bakacağı, birlik beraberlikle CHP iktidarına yol alacakları vurgusu yapıldı.

Ziyaret sırasında Güneşhan ve Gökhan açıklamalarda bulundular. Güneşhan, “Çalışmaktan gurur duyduğumuz Belediye Başkanı’mıza ziyareti için teşekkür ederiz. Başkanlığın da ötesinde abimiz. Bize her zaman destek olmuştur. Beraber siyaset yapıyoruz. Kendisi örgütten gelen ve örgütü çok iyi bilen, CHP-SHP Kurulu’nda divan başkanlığı yapmış. İnşallah önümüzdeki süreçte başkanımızla birlikte CHP’nin daha iyi yerlere gelebilmesi için çalışacağız.”

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Görev yaptığımız sürede, 3 önemli seçim geçirdik. Burada da sorumluluğu yüksek bir görev üstlenildi. Hem yerel yönetim seçimlerinde yüzdeyi arttırmak, ilçeleri de alıp birinci parti olma hedefimiz için çalışılacak. Geçenlerde hep birlikte toplantı yaptık. Herkesin hedefe fokuslandığını gördük. Başarılı sonuçlar alacağımıza bu yüzden inanıyoruz. Bu aşamada örgütümüzün yanında olduğumu belirterek her türlü çabayı göstereceğimizi ifade etmek istiyorum. Tekrar söylüyorum, geçmişe yönelik hiçbir siyasi çekişme ön plana alınmayacak. Tamamen seçimlere odaklanılması ve dayanışmanın sağlanması önemli.”

Tunahan Ünsal

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com