Vekil Turan Lapseki Pazarında

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çanakkale’ye gelir gelmez ziyaret ettiği Lapseki’de, halk pazarını gezerek hemşerilerine hayırlı işler diledi.

Lapseki İlçe merkezine kurulan halk pazarını, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, İlçe Başkanı Halil Özer ve partililer ile gezen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, pazarcı esnafına hayırlı işler dilerken vatandaşlar ile sohbet etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Bugün Lapsekimizin geleneksel cumartesi pazarını gezerek hemşerilerimizle bir araya geldik. Esnaflarımızı ziyaret ederek sorunlarını dinledik. Bizi diğer partilerden ayıran en büyük özellik, seçimden seçime değil her zaman buralarda olmamız. Ankara’da işimiz biter bitmez buralara gelmeyi görev biliyoruz. Ne kadar hemşerimizle beraber oluyorsak o kadar enerji doluyoruz. Yarın Başbakanımızın katılımıyla 6.Olağan İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Kongre öncesi hemşerilerimizle bir araya gelerek kendilerini adeta bir düğün havasında geçecek kongremize davet ettik. Şimdiden İl Kongremiz ve yeni seçilecek İl Yönetimimiz hayırlı olsun. Bu şehirde yapacağımız daha çok iş var” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com