“Sırlar ve Otomobiller” 24 Ocak’ta Çanakkale’de

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Levent Vardal’ın hazırladığı “Sırlar ve Otomobiller” seramik sergisi 24-31 Ocak 2018 tarihlerinde Mahal Sanat’ta Çanakkaleli sanatseverlerle buluşuyor. Serginin açılışı 24 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da Mahal Sanat’ta gerçekleştirilecek.

“Sırlar ve Otomobiller” seramik sergisi 24-31 Ocak 2018 tarihlerinde Mahal Sanat’ta Çanakkaleli sanatseverlerle buluşuyor. Serginin açılışı 24 Ocak Çarşamba günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek. Levent Vardal’ın seramik üzerine sır tekniği ile çizdiği klasik otomobil resimleri İstanbul ve İzmir’de açılan sergilerde ilgiyle takip edilmişti.

Çanakkaleli sanatseverlerle buluşmaya hazırlanan serginin Çanakkale’ye getirilmesini sağlayan Vizyon Medya Reklam Organizasyon Firması Yetkilisi Çağatay Değirmenci yaptığı açıklamada; “Değerli Hocamız Levent Vardal’ın İstanbul ve İzmir’de açılan sergilerinde son derece beğenilen ve ses getiren sergisini Çanakkale ile buluşturmaktan son derece mutluyuz. Böylesine bir sergiyi Çanakkale’de ağırlayacağımız için son derece mutluyuz. Davetimizi kırmayarak sergi teklifimizi kabul eden Sayın Levent Vardal’a teşekkür ediyoruz. Çanakkale’yi 24-31 Ocak’ta Mahal Sanat’a bekliyoruz.” dedi. Sergi 24 Ocak’ta ki açılışın ardından bir hafta boyunca Mahal Sanat’ta ziyaretçilerini bekleyecek.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com