“Eşini Alan İYİ Parti’ye Gidiyor”

İYİ Parti Kurucular Kurul Üyesi Rıdvan Uz ve eşi Füsun Uz’un Çanakkale İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nda parti kayıtları yapıldı. Kayıt esnasında Uz’un yanı sıra İYİ Parti İl Başkanı İrfan Dehmen ve Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan kısa konuşmalar yaptı. Yapılan konuşmalar sırasında, partinin 1 buçuk gün içerisinde 200 üyeye ulaştığı kaydedildi. Balkan, konuşmasında; “Eşini alan geliyor. Çocuklarıyla birlikte üye oluyorlar. Ülkemize İYİ Parti lazımmış.” dedi.

UZ: “ÇANAKKALE’DE 1. PARTİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ”
İYi Parti Kurucular Kurul Üyesi Rıdvan Uz eşi Füsun Uz ile birlikte kayıt için attıkları imzanın ardından yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Bugün burada ziyaret etmek ve üyeliğimizi kayıt altına almak adına geldik.  Çanakkale’de il ve merkez ilçe teşkilatlarımızı çok düzgüne ve kaliteli oluşmuş. Ben her iki başkanımıza da teşekkür ediyorum. Bu güzel birliktelik ve hava genel merkezimize de yansıdı. Çoğu gelen ilde eksik olan konularda Çanakkale’ye danışın noktasına gelinde. Bizlerinde elinde gelen desteği ile Çanakkale’de birinci parti olmayı hedefliyoruz. Bu konuda Merkez İlçe Başkanımızla da güzel başarılara imza attık. Üstümüze sadece iyi parti ceketi giyerek bir yol yürüyeceğiz. Eğitimde, sağlıkta, adalette kimseyi ötekileştirmeden kucaklamak adına bir yola çıktık. İnşallah mahcup olmayız. Türkiye’nin 73 vilayetinde organizasyonlar yaptık. Gittiğimiz anlattığımız insanlar Türkiye’nin huzursuzluk ortamından, gençliğin işsizliğinden ve çocukların geleceğinden endişe içindeler. Özellikle Doğru ve Güneydoğu Bölgesi’nde insanlar üçüncü bir yol ve huzur arıyorlar. Önceden tepki ile karşılaştığımız Tunceli’de şimdi ise davullu zurnalı karşılandık. Bundan son derece mutluyum. O insanlarla bir arada olup tekrara kucaklaştırmayı başaran İyi Parti’ye ve Genel Başkanı’na da teşekkür ediyorum.”

ÇANAKKALE’YE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK
İyi Parti Merkez İl Başkanı İrfan Dehmen yaptığı konuşmada; “Burada bulunan sebebimiz Kurucular Kurulu Üyemiz Rıdvan Bey’in üyeliği. Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Dervişoğlu’nun yürüttüğü Mahalli İdareler Bölümü var. Rıdvan Başkan’ımız Mahalli İdareler Başkan Yardımcılı kadrosunda görevlendirildi. Bu görevlendirmeden dolayı kendisini kutluyoruz. Çanakkale’ye büyük katkı sağlayacağını biliyoruz. Merkez İlçe’mizi ziyaret eden Rıdvan Başkanı’mızın bugün üyelik işlemini gerçekleştireceğiz.” dedi.

1 BUÇUK GÜNDE 200 ÜYE
İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan; “Bugün güzel bir gün yaşıyoruz. Çanakkale Ankara’da bir kopukluk var deniliyordu. Rıdvan Başkanın Ankara’daki yeni görevi bizleri mutlu etti.” diyerek şöyle konuştu: “Bundan sonra İyi Parti içinde çok faydalı olacak. Ankara olan bir bağı bundan sonra Rıdvan Başkan sağlayacak ve inanıyorum Çanakkale’de başarıyı getirecek önemli bir etkenle temsil edecek.Eşini alan geliyor. Çocuklarıyla birlikte üye oluyorlar. Ülkemize İyi Parti lazımmış. Şu anda 1 buçuk günde 200 kişiyi geçtik.Hedefimiz Türkiye çapında 5 milyon üye. Çanakkale’de her 1000 üyede bir tören yapacağız. Meral Hanım’a da ilettik.10.000’nci üyemizle stadyumda tören yapacağız.”

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com