BTP’den “Hoş Geldin Atatürk” Ziyareti

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Çanakkale İl Başkanı Şehabettin Kısa dün gazetemizi ziyaret ederek BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın ‘Hoş Geldin Atatürk’ adlı kitabını hediye etti.

BTP Çanakkale il teşkilatı, yaptığı ziyaretlerle Genel Başkanları Prof. Dr. Haydar Baş’ın 10 Kasım tarihinde okuyucusuyla buluşan ve 4. baskısı yapılan “Hoş Geldin Atatürk” adlı kitabın tanıtımını devam ediyor.

BTP Basın ve Propaganda Sorumlusu Erkan Altın ve Çanakkale Biga İlçe Başkanı Alaaddin Baykurt ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek gazetemizin İmtiyaz Sahibi Güngör Yıldız ile görüşen BTP İl Başkanı Şehabettin Kısa, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın 10 Kasım tarihinde çıkan “Hoş Geldin Atatürk” adlı kitabı da hediye etti.

Başkan Kısa, kitabı verirken yaptığı değerlendirmede, Genel Başkanları Prof. Dr. Haydar Baş’ın bu eserinde gerçek Atatürk’ü ve soyunu ortaya koyduğunu dile getirirken, bu kitapla tüm ezberlerin bozulacağını, Atatürk hakkında bilinmeyen ve gizlenen gerçeklerin gün yüzüne çıkacağını vurguladı.

Nermin YıldızBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com