Biri bizi gözetliyor

Kemalpaşa Mahallesi Eski Balıkhane Sokak üzerinde bulunan Mobese kameraları yenilendi. Suçun ve suçlunun aydınlatılmasında büyük önem taşıyan mobeselerin yenilenmesi vatandaştan takdir gördü.

Kent içerisinde herhangi asayişlik bir durum olduğunda kolay müdahale açısından sıklıkla başvurulan mobese kameraları yenilendi. Geçtiğimiz günlerde kentin ekonomisinin döndüğü Çarşı Caddesi üzerindeki mobese kameraları değişmişti. Değişen kameraların ASELSAN tarafından üretildiği öğrenildi. Kentte güvenlik bundan sonra yerli kameralar sayesinde sağlanacak.

Dün Kemalpaşa Mahallesi Eski Balıkhane Sokak üzerinde bulunan kameralar ekiplerce değiştirildi. Eski Balıkhane sokak üzerinde bir çok kafenin yer aldığı bir sokak olduğundan dolayı kameraları vatandaş önemsedi. Akşam ve gece vakitlerinde olabilecek istenmeyen durumların kayıt altına alınacak olmasını vatandaş takdir etti. Yüz ölçümü olarak küçük ve nüfusu az olan bir kente göre ise suç oranının günden güne artması kent halkının canını sıktı. Kentliler son günlerde daha çok vukuat duyar hale geldik dediler.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com