Yalvaç Ural Çanakkale’de

Dünyaca Ünlü Gazeteci Yazar Yalvaç Ural, Çanakkale Doğa Koleji öğrencileri ile buluştu.

Doğa Koleji Türkçe zümresi tarafından düzenlenen “Yazarlarla Söyleşi ve İmza Günü” etkinlikleri kapsamında Çanakkale Doğa Koleji, Türkiye’nin en ünlü aydınlarından, gazeteci ve yazar Yalvaç Ural’ı ağırladı. Mizahi yorumu ve akıcı diliyle çocuklara okumayı sevdiren, kitapları dünya dillerine çevrilen ünlü yazar, eğitici ve eğlenceli söyleşisiyle Doğa Koleji öğrencilerinde farkındalık yarattı.

Söyleşiden önce Çanakkale Doğa Koleji Müdür Yardımcısı Emine Öztürk ile bir süre sohbet eden Ural, günümüzün en önemli kazanımı olan okuma alışkanlığına dikkat çekti. Çanakkale Doğa Koleji Müdür Yardımcısı Emine Öztürk ise ünlü yazara ziyaretinden dolayı teşekkür ederek; “Geleceğin aydınları olacak öğrencilerimizle okulumuzun her yerine dağıldık ve keyifle kitaplarımızı okuduk. Biz “Okuyan nesil, gelecektir.” anlayışımızla geleceğe emin adımlarla yürüyoruz. Doğa Koleji olarak sezon başından bu yana birçok ünlü yazarımızı ağırladık. Etkinliklerimiz 2.dönemde de devam edecek” dedi.

Doğa öğrencileri ile keyifli bir gün geçiren ünlü yazar, kitaplarını imzaladıktan sonra Doğa Koleji Çanakkale Kampüsü’nü gezdi ve duyduğu memnuniyeti dile getirerek okuldan ayrıldı.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com