Sınavlar için gerekli önlemler alındı

Çanakkale Belediyesi tarafından bu hafta sonu iki gün boyunca düzenlenecek olan Açık Öğretim Fakültesi dönem sonu sınavları için gereken ulaşım önlemlerinin alındığı açıklandı.

Ulaşım önlemi alınarak sabah ve öğle saatlerinde, Çanakkale Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü tarafından yeterli toplu taşıma aracının hizmet vereceği belirtildi. Final sınavlarına girecek olan kentlinin işini kolaylaştırmak adına ulaşım kolaylığı sağlanması takdir topladı. Öte yandan her sınav döneminde Çanakkale Belediyesi çalışanı birçok otobüs şoförü de sınava girecekleri yerleri bilmeyen öğrencileri yönlendirerek sınavlarına geç kalmalarını engelliyor.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “13-14 Ocak 2018 tarihlerinde saat 09.30 ve 14.00‘te Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Yerleşkesinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi sınavları için öğrencilerimizin sınav günleri mağdur olmamaları adına Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerekli önlemler alınmıştır.

Kentlilerimizin sınavlara rahat ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmeleri amacı ile Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından sınav öncesinde ve sonrasında yeterli sayıda toplu taşıma aracı hizmet verecektir. Çanakkale Belediyesi olarak sınava girecek tüm adaylara başarılar diliyoruz.”

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com