Mustafa Kemal’ler kazanacak!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, 14 Ocak Pazar günü yapılacak kongre ile görevini devredeceğini açıkladı.

CHP Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca, yaptığı açıklamada şöyle dedi; “2 yıl 3 aydır büyük bir onur ve yüksek bir kararlılık ile sürdürdüğüm Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini alnım ak başım dik bir şekilde yerine getirmiş olmanın haklı gururuyla 14 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştireceğimiz İl Gençlik Kolları kongresiyle devrediyoruz. 800 günlük mücadelemizde bize, fikirlerimize, örgüt kültürümüze, eylemlerimize, sessiz kalmadığımız her güne katkı sağlayan, elimizi uzattığımızda yüreğini hissettiren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu mücadeleden yılmayacağız.! Yorulmayacağız.! Hiçbir zaman da koltuğun peşinde makam derdinde olmayacağız, olmayacağımızı da biliyorsunuz.! Elbet bizim ardımızdan en az bizim kadar iyi işler başaracak birileri gelecektir.

Gökte tanrı şahidimiz en kötü gününde Cumhuriyet’in yanındaydık. Gökte tanrı şahidimiz en yok zamanda mücadele verdik.

Bu topraklarda milletimiz şahidimiz hep vatandan yanaydık! Hep Mustafa Kemal’in yolundaydık. Ve yemin ettik Mustafa Kemal’ler kazanacak.

14 Ocak’ta Prof. Dr. Türkan Saylan tesislerinde gerçekleşecek olan İl Gençlik Kolları kongremize tüm partililerimizi bekliyoruz”

Cemal Oral

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com