Balık tıkırında

Sofraların vazgeçilmezi, omega deposu balık havaların iyi gitmesiyle birlikte stabil fiyatlardan alıcı buldu. Vatandaş, dün Cuma pazarında balığa yoğun ilgi gösterdi.

Kent nüfusunun büyük bir çoğunluğunun ziyaret ettiği Cuma pazarında bu hafta balık fiyatları normal seyrindeydi. Fiyatları gören vatandaş balığa yoğun ilgi gösterdi. Sofraların vazgeçilmezi omega deposu balık fiyatları bu hafta nasıldı?

Karadeniz’in incisi hamsi 15 TL’den alıcı buldu. Hamsi vatandaşın yüzünü güldürdü. Sardalya en çok satılan balıklar arasında bu hafta yerini aldı. Sardalya’nın pazarda etiket fiyatı 5 TL oldu. 5 TL’den satılan Sardalya kilo kilo tercih edildi. Sardalya ve hamsinin yanı sıra uskumruda 30 TL’den alıcı buldu.

Pazarın balık esnafları havaların iyi gitmesiyle birlikte fiyatların bu seviyede olacağını belirttiler. Havalar önümüzdeki günlerde soğurda yaşışlarda başlarsa balıkta fiyat artışı kaçınılmaz olur yorumları yapıldı.

Vatandaş ise balık fiyatlarının çok sık değiştiğini ve balık yiyememekten dert yandı. Güzel havaları değerlendiren vatandaş en çok sardalyenin fiyatından memnun olduğunu dile getirdi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com