Kentte toplantı ve gösteri yerleri

2018 yılında kentte yapılacak toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahları,ile dağılma mahalleri toplantı ve gösteri yürüyüşüne ilişkin çağrı ve propaganda amacıyla pankart ve afiş asılacak yerler, 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 6.maddesi uyarınca belirlendi.

Çanakkale Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre; 1 No’lu Toplantı ve Gösteri̇ Yürüyüşü Alanı olarak;  Toplanma Mahalli, Bahriye Üçok Caddesi, Yürüyüş Güzergahı olarak İnönü Caddesi,Mehmetçik Bulvarı, M.Aksoy Sk., Lise Cad. Toplantı Mahalli olarak Cumhuriyet Meydanı, Dağılma Mahalli olarak ise Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi belirlendi.

2 No’lu Toplantı ve Gösteri̇ Yürüyüşü Alanında,  Toplanma Mahalli olarak Kordonboyu Golf Çay bahçesi yanı, Yürüyüş Güzergahı olarak Kordonboyu, Toplanma Mahalli olarak İskele Meydanı ve Dağılma Mahalli olarak  Kayserili Ahmet Paşa Cd., Cumhuriyet Bulvarı, Kordonboyu belirlendi.

3 No’lu Toplantı ve Gösteri̇ Yürüyüşü Alanı olarak; Toplanma Mahalli, Aziziye Caddesi Dabakoğlu Tesisleri Önü, Yürüyüş Güzergahı olarak, Aziziye Cad., Deniz Sok., Plaj Cd., İnönü Cd.,Cumhuriyet Bulvarı, Toplanma Mahalli olarak Cumhuriyet Meydanı ve  Dağılma Mahalli olarak  Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi belirlendi.

4 No’lu Toplantı ve Gösteri̇ Yürüyüşü Alanı olarak, Toplanma Mahalli, Stadyum Caddesi, Yürüyüş Güzergahı olarak İnönü Cad., Mehmetçik Bulvarı, M.Aksoy Sk., Lise Caddesi, Toplantı Mahalli olarak Cumhuriyet Meydanı, Dağılma Mahalli olarak  ise Cumhuriyet Bulvarı, Lise Caddesi belirlendi.

5 No’lu Toplantı Ve Gösteri̇ Yürüyüşü Alanı olarak,  Toplanma Mahalli, Abdi İpekçi ve Barış Caddesi Kesişimi, Yürüyüş Güzergahı olarak Abdi İpekçi ve Nazım Hikmet Caddeleri, Toplantı Mahalli olarak Esenler Mah., Semt Pazarı Otopark Alanı ve Dağılma Mahalli olarak da Nazım Hikmet ve Cumhuriyet Caddeleri belirlendi.

 

KEPEZ BELDESİ TOPLANTI ALANLARI

Kepez Beldesi̇ toplantı ve gösteri̇ yürüyüşleri̇ yer ve güzergahları, dağılma mahalleri̇ toplantı ve gösteri̇ yürüyüşü alanları da belirlendi.

Beldede, Toplanma Mahalli olarak Ş.Yrb.Necdet Hoşgör Sokak, Yürüyüş Güzergahı olarak olarak Ş.Yrb.Necdet Hoşgör Sokak, Toplantı Mahalli olarak Kepez Belediyesi Halı Saha Yanı, Dağılma Mahalli olarak da Ş.Yrb.Necdet Hoşgör Sokak,Ahmet Alkan Sokak,Atatürk Caddesi belirlendi. Toplantı ve gösteri̇ yürüyüşlerine i̇li̇şki̇n çağrı ve propaganda amacıyla pankart ve afiş asılacak yerler de belirlendi.

 

AFİŞ ALANLARI BELİRLENDİ

Afişler için Atatürk Caddesi ile Şehit Gürol Caddesinin Kesiştiği Nokta, Atatürk Caddesi Carrefour Karşısı, Atatürk Caddesi Tarım İl Müdürlüğü Karşısı, Atatürk Caddesi ile Şefik İnan Caddesinin Kesiştiği Nokta seçildi.

Kepez’de ise  Atatürk Caddesi No:186 sayılı yerde bulunan billboardlar afiş alanı olarak belirlendi.

 

BEZ VE PANKART ALANLARI BELİRLENDİ

Bez, afiş ve pankartlar için  Atatürk Caddesi Su Sporları Merkezi Demir Parmaklıkları, Tansaş Yanı 75.Yıl Parkı Tel Örgüleri, Atatürk Caddesi Cuma Pazarı Girişi Demir Parmaklıkları, Hastanebayırı Semt Sahası Tel Örgüleri, Esenler Mahallesi Şehitler Camii Karşısı Barış Taksi Yanı Tel Örgüler uygun görüldü.

Kepez’de ise  Atatürk Caddesi No:186 sayılı yerde bulunan billboardlar önü karşılıklı direkler arası seçildi.

Haber Merkezi



Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com