Telefon hattında çalışma

Namık Kemal Mahallesi Asaf Paşa Caddesi üzerinde bulunan Türk Telekom’a ait telefon hattı panosunda ve yer altı hat kablolarında yenileme ve bakım çalışması yapıldı.

Kentte pazarın kurulduğu gün yoğunluk yaşanan Namık Kemal Mahallesi Asaf Paşa Caddesi üzerinde yer alan Türk Telekom’a ait telefon hat ve kablolarında çalışma yapıldı. Çalışma yaya ve taşıt trafiğini aksatmazken ortaya kablolardan kaynaklı renkli görüntüler ortaya çıktı. Telefon panosunun kapağı açılınca ortaya çıkan manzara kafaları karıştırdı. Bölgeden geçen vatandaşlar sistemin bu kadar karışık ve kabloların bu kadar çeşitli olmasına şaşırdıklarını dile getirdiler.

İnternet döneminde yaşadığımız bu günlerde internet ve telefon hatlarında yaşanan kopukluklar zaman zaman vatandaşı canından bezdiriyor. Özellikle internet hatlarında yaşanan yavaşlamalar ve kablo kesintileri kent halkının en büyük problemlerinden biri haline geldi. Bu sebepten ötürü Türk Telekom’un kablolara bakım ve çalışma yapması vatandaşın takdirini topladı.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com