İnsan mı Motosiklet mi öncelikli

Sarıçay’ın üzerinde bulunan tahta köprüden geçen motosiklet, vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlendi. Motosikletin, bisikletin ve yayanın aynı anda geçtiği köprüde oluşan manzara insanın ikinci planda olduğunu ortaya serdi.

Kentin Venedikvari görüntülerinin oluştuğu Sarıçay üzerinde geçtiğimiz gün oluşan manzara dikkatli gözlerden kaçmadı. Bir çok vatandaşın objektifini süsleyen Sarıçay’da meydana gelen olay motosikletin mi insanın mı öncelikli olduğunu sorgulattı.

Kadraja yansıyan manzarada görüldüğü gibi Sarıçay üzerinde bulunan tahta köprüde bisiklet, motosiklet ve insan aynı anda denk geldi. Motosikletin orta bölümden bisikletin ve insanında kenardan geçtiği görüntüye vatandaş sitem etti. Köprünün girişinde bulunan motosiklet geçemez tabelasına aldırmayan sürücüler köprü üzerinde yayalara zor anlar yaşattı. Özellikle yaşlı olan kent nüfusu göz önüne alındığında ani hareketlerde tepkiler gecikirken, motosiklet sürücüleri köprüde kazaya davetiye çıkardı. Davete icabet etmeyen vatandaşlar ise motosiklet sürücülerine tepki gösterdi. Kentliler sürücüleri duyarlı olmaya davet etti.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com