Kadınları buluşturan eğitim

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu, Kadınlara yönelik “Kadın ve İletişim Teknikleri Eğitimi” düzenledi. Sertifikalı ve ücretsiz eğitim Çanakkale’nin aktif kadınlarını biraraya getirdi.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu, kentin kadınlarına yönelik çabalarına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde kadın ve kanser programı organize eden Kadın Komisyonu, şimdi de Çanak Otel ev sahipliğinde Eğitmen, Mentör ve Yönetici Koçu Çetin Kolukısa’yı kadınlarla buluşturdu.

Programın başlangıcında konuşan Güç Birliği Platformu Kadın Komisyonu Başkanı Nadide Altın dünyada her şeyin kadının eseri olduğunu belirterek “Kadın, sosyal ve eğitimli oldukça toplum gelişecektir. Bu sebeple her ay toplantılarımız devam edecektir. Amacımız kadınları bilinçlendirmektir. Bu anlamda kadın dostu işletme Çanak Otel’e de teşekkür ederiz.” dedi. Güç Birliği Başkanı Gökhan Bayram ise konuşmasında kadınlar yöneticilikte, sosyal yaşamda ev yaşamında çetin bir hayat sürdüklerini, kadınlara destek için her ay etkinlik yaptıklarını belirtti.

Program Çetin Kolukısa’nın verdiği eğitimle devam etti. Mentör ve yönetici koçu Kolukısa, yaşadığı deneyimlerden hareketle iletişime ilişkin keyifli paylaşımlarda bulundu. Program kapsamında iletişim, zaman planlaması, empati, beden dili, bakış açısı, insan ilişkileri gibi konularda bilimsel ve keyifli bilgiler aktarıldı. Kadınlar eğitim boyunca sorularıyla ve yaptıkları esprilerle programa renk kattı. 2 saat süren eğitim sonrasında Kadın Komisyonu tarafından Kolukısa’ya plaket takdim edildi. Program bitiminde katılımcılar ise sertifikalarını aldı.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com