Rakipsiz Başkan

Kasaplar Fırıncılar Lokantacılar ve Gazinocular Odası’nın 22. Genel Kurulu, dün Çataltepeliler Lokalinde gerçekleşti. Mevcut Başkan Selahattin İş, tek aday olarak girdiği seçimden lider çıktı.

Gerçekleşen seçime mevcut Oda başkanı Selahattin İş tek aday olarak katıldı. Seçimde oy verme işlemi saat 17.00’de son buldu. Yapılan seçimde toplamda 292 oy kullanılırken, 3 oy geçersiz sayıldı. Lokantacıların başkanı değişmedi. Selahattin İş, tek başına girdiği seçimden lider çıktı.

Seçime tek aday olarak katılan Selahattin İş, gazetemize seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu. İş, “4 yıl önce bize bu görevi verdiler. Biz yönetim ve denetimle, 4 yıl elimizden geleni yaptık. Hizmetlerimizi verdik ve 4 yıl sonra tekrar aday olduk. Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizlere her konuda yardımcı oluyor. Siyasi partilerin başkanları ve daire amirleri ile aramız çok iyi… Güzel bir çalışmamız var. Hangi daireye gidersek gidelim bizlere her konuda yardımcı olunuyor. Esnafın sorunları günden güne zorlaşıyor. Her şey dört dörtlük olmuyor. Şu anda sıkıntımız yeni çıkan sigara yasası… Vali Yardımcısı Turan Beyi ve Sağlık Müdürlüğü ile görüştük. Üyelerimizle konu ile ilgili bilgilendirmeler yaptık. Oy veren-vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com