Başkanı 7 oy belirledi

Berberler ve Kuaförler Esnaf Sanatkarlar Odası’nın 16. Olağan Genel Kurulunda gerçekleşen başkanlık seçimi, kıran kırana bir mücadeleye dönüştü. Dün yapılan seçimde Ayhan Engin yeniden başkan seçildi.

Berberler ve Kuaförler Esnaf Sanatkarlar Odası’nın Genel Kurul Toplantısı, Çanakkale Belediyesi Sosyal Tesislerinde (Asil Kafe-Restaurant) gerçekleşti.

Gerçekleşen seçimde iki başkan adayı ve iki farklı liste oldu. Seçime beyaz ve sarı liste katıldı. Sarı Liste’de başkan adayı Ayhan Engin olurken yönetim kurulu üyeleri ise İsmail Demir, Şükran Erdurmuş, Muharrem Çalışkan, Emine Ulu, Mehmet Mercan, Feridun Atalay oldu.

Beyaz listede ise başkan adayı Serkan İlaslan olurken yönetim kurulu üyeleri ise Yakup Orçun Sonat, Hülya Güneş, Selma Yıldız, Şerif Ali Üvez, Mustafa Balkan, Hasan Örücü’den oluştu.

Yapılan seçimde 287 oy kullanıldı. Geçerli oy 283 olurken, 4 geçersiz oy sayıldı. Beyaz Liste 138 oy aldı. Sarı liste ile seçime giren Ayhan Engin 145 oy alarak başkanlığını tazeledi.

Ayhan Engin seçim sonrası, “Katılımda gösterilen hassasiyetten memnunum. Hayırlı olsun, hayırlısı buymuş. Katılan herkese teşekkür ediyorum. Daha iyi şeyler yapacağız, durmak yok çalışmaya devam” dedi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com