Dardanelspor’un acı kaybı defnedildi

Çanakkale Dardanelspor’un emektarı Erkan Demir son yolculuğuna uğurlandı.

Çanakkale Dardanelspor’un emektarı Erkan Demir son yolculuğuna uğurlandı. Çanakkale’nin tanınmış isimleri Demir’in cenazesinde bir araya geldi.  Öğle namazına müteakiben Kurşunlu Camiinde kılınan cenaze namazına Dardanel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Dardanel Spor Kulübü Başkanı Mehmet Önen, CHP Çanakkale Milletvekili Av.Muharrem Erkek, Çanakkale Belediyespor Kulübü Başkanı  İsmet Güneşhan, CHP eski milletvekili Serdar Soydan’ın, spor camiasının sevilen ve bilinen isimlerinin yanı sıra vatandaşlar katıldı.

Dardanel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Dardanel Spor Kulübü Başkanı Mehmet Önen cenazede merhum Erkan Demir’in ailesini bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Yıllardır Dardanelspora gönül veren emektar Erkan Demir’in cenazesinde ailesiyle yakından ilgilenen Önen, camide taziyeleri de kabul etti.

Merhum Erkan Demir’in tabutuna çok sevdiği Dardanelspor’un forması örtüldü. Kılınan cenaze namazı sonrası cami bahçesinde helallik alınarak, Cenaze şehir kabristanlığında toprağa verildi.

Dilek Akşen

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com