Seçim öncesi son ziyaretler

Geçtiğimiz haftalarda CHP Çanakkale İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan Belediyespor Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık’ı ziyaret etti.


CHP Çanakkale İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayan İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Parti Binası’nda İlçe Başkanı Ali Uyanık’ı yerinde ziyaret etti.
Güneşhan ziyaretinde; “Pazar günü kongremizi yapacağız. Dolayısıyla ben ve arkadaşlarım, il başkanı ve yönetim kurulu aday arkadaşlarımla birlikte tüm ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. İlçelerimizde delegelerimizle bir araya geliyoruz. Düşünce ve vizyonumuzu ortaya koyuyoruz. Onların düşünce ve sorularını alıyoruz. Katkı sunmak istiyorlarsa onlara dikkat ediyoruz. Bu çerçeve içerisinde merkez ilçemize geldik. Hem onlara yeni dönemlerinde başarılar dilemek hem de önerilerini ve sorularını almak amacıyla ziyaretteyiz.” diyerek, yeni başkan Ali Uyanık ve ekibine başarılar diledi.
Ziyarette konuşan CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, teşekkürlerini ifade ederek şöyle dedi: “Güzel ve sağlıklı bir biçimde il kongremizi gerçekleştirmeyi umuyoruz. Bu noktada tüm ilçelerimizin ciddi katılımıyla ve biz merkez ilçe olarak birebir tanıyıp bildiğimiz arkadaşlarımızla önümüzdeki dönemde sağlıklı bir çalışma dönemini beraber paylaşmayı umuyoruz. Hepsine kendim ve yönetim kurulu adına şükranlarımı sunuyorum.”

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com