Ceren Cihan Çanakkale’de

Sezona kötü başlayan Boğazın Sultanları, ara transfer ile ihtiyaç duyduğu bölgeye yeni oyuncu aldı. Çanakkale Belediyespor yönetimi, ligin devre arasında bir oyuncuyu daha kadrosuna kattı.

Teknik direktör Üzeyir Özdurak ile takım içinde sorun yaşayan libero Ayça Naz İhtiyaroğlu’nu süresiz kadro dışı bırakan yönetim, düşmeyi neredeyse garantileyen İlbank’tan libero Ceren Cihan’ı renklerine bağladı. Ankara Halkbank, Bursa Büyükşehir voleybol takımlarında Başarlı maçlar çıkaran Ceren; son anda araya hatırı sayılır isimlerin girmesi ile Seramiksan’a gitmeden Çanakkale’ye yönlendirildiği öğrenildi.

AYCA NAZ KADRO DIŞI…

Öten yandan baş çalıştırıcı Üzeyir Özdurak ile anlaşamadığı öğrenilen libero Ayça Naz İhtiyaroğlu, için yönetim toplanıp kararını aldı. Alınan karara göre her yıl olduğu gibi bu sezon da teknik direktörle ters düşen oyuncunun bileti haklı olarak kesilmiş oldu. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda Teknik Direktör Özdurak’ın belirlediği oyuncular, transfer edilmiş ve balkan kupası kazanılmıştı! Teknik direktör Özdurak, ligin ikinci yarısında yine takımı şahlandıracaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com