AK Kadınlarda Devir Teslim

Göreve Ana Kademe İl Yönetiminde devam edecek olan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan, görevini Gülsüm Üstün’e devretti.

AK Parti Kadın Kolları Yönetiminde gerçekleştirilen devir teslim törenine partili kadınlar da katıldı. Eski Başkan Saime Çetin Aydoğan’ı gözyaşları içerisinde uğurlayan kadınlar, göreve yeni seçilen Gülsüm Üstün’ü de tören esnasında alkışları ile destekledi.

Aydoğan, kendi isteği ile görevden istifa ettiğini artık Ana Kademe İl Yönetiminde görev alacağını dile getirerek Milletvekilleri Bülent Turan ve Ayhan Gider ile İl Başkanı Yeşim Karadağ’a teşekkürlerini sundu.  Aydoğan; “Bu partide kadın kolları başkanlığı yapmak benim için gururdur. 17 yaşımdan beri partinin her kademesinde çalıştım. Sevdalısı olduğum partinin bir neferi olmaktan dolayı çok mutluyum. Görevimden istifa ettim çünkü bundan sonra hizmete ana kademe devam edeceğim.  Genel Merkez görevi Gülsüm Üstün’ e devretti.  Bu seçimden dolayı çok mutlu oldum, kendisi güvendiğim, çalışmalarını yakından takip ettiğim bir isim.  Hayırlı olsun diyorum. Üyelerimiz partiden ayrılacağımı duyunca çok üzüldü, bana destek olmak istediler ama dediğim gibi göreve devam edeceğim. 3 senelik görevim boyunca bana destek olan kadınlarımıza da çok teşekkür ediyorum.  Kuracağı yönetim ile beraber çok başarılı olacağına inanıyorum.” diye konuştu.

Göreve yeni gelen AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm Üstün, “Beni bu göreve layık gören Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam’a, Milletvekillerimiz Bülent Turan ve Ayhan Gider’e, İl Başkanımız Yeşim Karadağ’a ve desteğini en çok önemsediğim Saime Çetin Aydoğan’a çok teşekkür ederim. Büyük bir sorumluluk aldık. Makam ve mevkiler emanettir. Hiçbir ayrım gözetmeksizin her kademe görev almış, arkadaşlarımın tecrübelerinden faydalanarak güzel işler başaracağımıza inanıyorum.” dedi.

Dilek Akşen

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com