Mesajla gelen masa tenisi

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’a mesaj atarak masa tenisi isteyen Yasin Sevinç (17) isteğine kavuştu.

Bundan yaklaşık 20 gün kadar önce Lapseki’nin Karamusalar köyünden Yasin Sevinç, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a mesaj yazarak “Bizim köyümüzde gençler olarak masa tenisi istiyoruz” dedi. Bunun üzerine AK Parti Grup Başkanvekili Turan, gençlere masa tenisini gönderdi.

Masa tenisini köy muhtarına teslim eden AK Parti İl Genel meclisi Hasan Engin, “AK Parti Grup Başkanvekilimiz gençlere yatırımın çok önemli olduğunu her fırsatta söylüyor ve gençliğe verdiği önemi her zaman söylüyor. Geçtiğimiz günlerde köy gençlerinden Yasin Sevinç, Grup Başkanvekilimiz Bülent Turan’a mesaj yazarak masa tenisi istediğini belirtmiş, sayın vekilimiz bizlere yolladı bizde gençlerimize teslim ettik çok mutlu oldular.” dedi.

Mesaj atan genç Yasin Sevinç ise “Köyümüzde gençler olarak bu tarz bir şey istiyorduk. Vekilimize mesaj attım, köyümüze kısa sürede masa tenisini gönderdi. Köy gençleri olarak çok teşekkür ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Allah razı olsun.” dedi.

AK Parti İl Genel Meclis üyesi Tayfun Sevim, “Köylerimize hizmetlerimiz sadece yol su değil her alanda çalışma yapıyoruz birçok köyümüze halı saha, basket voleybol her alanda çalışmamız var bu günde gençlerimiz masa tenisi istemişler vekilimiz yolladı bizde gençlerimize teslim ettik çok mutlu oldular.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com