Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Güncel

Kaldırımdan kaçarken doluya tutulmak

Barbaros Mahallesi Deniz Sokak üzerinde bulunan Çanakkale Dardanel Spor tesislerinin bitişiğindeki kaldırımdan su kaynağı çıktı. Yüzeye tazyikle çıkan su kaldırımda gölet oluşturdu. Vatandaşlar zor anlar yaşadı.

Barbaros Mahallesi Deniz Sokak üzerinde bulunan Çanakkale Dardanel Spor tesislerinin bitişiğindeki kaldırımdan su çıktı. Futbol sahalarının yanı başındaki kaldırım aralarından tazyikli çıkan su şaşkınlık yarattı. Yağmurdan dolayı ıslanan kaldırıma bir de yüzeyden çıkan su eklenince kaldırımda yürümek güçleşti.

Özellikle engelli vatandaşların en ciddi problemlerinden olan engelli şeritlerinin yarım olmasının yanında kaygan olduğu da bildirildi. Engelli şeritleri botların yüzey malzemeleri sebebiyle ıslandığında kaygan bir hale geliyor. Şeridi takip edip bir yerden bir yere gitmek oldukça güçken yürümek daha zahmetli bir hale geldi.

Tesisin yanından kaldırıma oluk oluk akan su  birikinti oluşturdu. Su birikintisinden kaynaklı kaldırım kenarında yüzeysel yeşermeler gözlendi. Suyu bulan otlar kaldırımda bitti. Kaldırımdaki sudan kaçan vatandaş kaldırım kenarında biriken suyun araçlarca üstlerine sıçraması sonucu ıslandı. Vatandaş kaldırımdan kaçarken doluya tutuldu.

Tunahan Ünsal

 

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech