Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meclis Üyelerinden Uyanık’a ziyaret

Çanakkale Belediyesi’nin CHP’nin Meclis Üyeleri, Merkez İlçe Başkanlığı görevine yeni gelen Ali Uyanık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Çanakkale Belediyesi CHP Meclis Üyeleri ile yeni yüzlerin de yer aldığı Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleri parti binasında bir araya geldi. Merkez İlçe Başkanlığı görevine yeni seçilen Ali Uyanık’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren meclis üyeleri, sohbet ederek birbirlerini daha yakından tanıma imkanı da buldu.

Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Adnan Güler, üyeler adına söz alarak, genel ve yerel seçimlerin hızla yaklaştığını ifade etti ve ortak çalışma çağrısında bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık  üyelere teşekkür etti. Başkan Uyanık; “Bizden önceki yönetim muhakkak ellerinden gelenin en iyisini yapmıştır. Biz de aynı şekilde sürdürüp bunun üstüne çıkmalıyız. Yerel iktidarımız partimizin en büyük şansıdır. Sizlerden istediğim; parti binamızın yakınlarına geldiğinizde muhakkak buraya uğramanızdır. Bu kent ile ilgili tüm sorunlarda hepimiz ortak çözüm yolları üretmeli, sürekli irtibat halinde olmalıyız. Eğer her şey bir insana dokunmakla başlayacaksa, biz önce birbirimize dokunalım. Eleştirilerimizi, görüşlerimizi birbirimize aktaralım. Aile havasında çözümler üretelim.” dedi.

Dilek Akşen

 

DİĞER VİDEOLAR

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech