Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İşte İYİ Parti İl Yönetimi

Çanakkale’de teşkilatlanma çalışmalarına hızla

Çanakkale’de teşkilatlanma çalışmalarına hızla devam eden İYİ Parti’nin Çanakkale İl Başkanı İrfan Dehmen, İl Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanı İrfan Dehmen sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak İYİ Parti İl Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

Başkan Dehmen, liste öncesinde yaptığı açıklamada; “25 Ekim 2017 tarihinde kurulan ve ülkemizde birliğin, kardeşliğin ve huzurun yeniden tesis edilmesi konusunda büyük ümit haline gelen İYİ Parti’nin teşkilatlanma çalışmaları süratle devam etmektedir. Büyük beklenti ve talepler sonucu kurulan partimiz Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener liderliğinde yurdumuzun doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine ayak basılmamış tek nokta bırakmadan halkı ile kucaklaşacak ve milletimizi,  Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefe, güçlü bağımsız muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış Türkiye’ye ulaştırmak için tüm gücüyle çalışacaktır. Bu kapsamda şehrimizde teşkilatlanma çalışmaları il başkanı olarak atandığım 28 Kasım 2017 tarihinden itibaren süratle yapılmaktadır. Her biri alanında uzman, saygın ve toplumsal karşılığa sahip yüzlerce başvuru arasından zor bir değerlendirme süreci sonunda oluşturulan ve Genel Merkezimizce onaylanan İYİ Parti Çanakkale Yönetim Kurulu listemizi bilgilerinize sunarız.” dedi.

İrfan Dehmen başkanlığındaki İl Yönetim Kurulu; Engin Temel, Ufuk Demirbaş, Harun Baytekin, Nazan Zileli, İbrahim Keskin, Eşref Bener Varol, Pınar Uçman Düzenli, Gani Mehmet Ekim, Didem Güner, Hüsamettin Yarıcı, Emel Sınmaz, Mehmet Ali Özgan, Osman Karakaş, Yüksel Köseoğlu, Nilgün Karadaş, Hanife Özdemir, Baki Yüzer, Uğur Bakır, S. Günay Sakallı, S. Serdar Ekmekci, Aslı Aşkın, Mustafa Ünal, Burçin Geçer, Ruhi Akkoyun, Müzehher Aycan, Selahattin Yıldızlar, Rıdvan Koyuncu, Maide Ağıngil, Hasan Demir isimlerinden oluştu.

Dilek Akşen

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech