Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Görevi olan bir şey için teşekkür beklemesin”

Yeni devlet hastanesi önünde

Yeni devlet hastanesi önünde yaşanan durak tartışmalarına dahil olan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, durağı yapmanın Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’ın görevi olduğunu ve teşekkür beklememesi gerektiğini ifade etti.

İl Başkanı Karadağ, Cumartesi Günü Umurbey Belediye Başkanlığı tarafından yeni devlet hastanesinin önünde konuşlandırılan otobüs durak ile ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapıp Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş’ı kutlamıştı.

İl Başkanı Karadağ dün de Ömer Faruk Mutan’ın durağın yapılışını sosyal medyada canlı yayınla takipçileri ile paylaşmasının ardından yazılı bir açıklama yaparak Başkan Mutan’ın zaten bir belediyecilik görevi olan durak yapımı için kimseden teşekkür beklememesi gerektiğini ifade etti.

Karadağ, açıklamaların şu şekilde devam etti;

“Maalesef geçtiğimiz hafta sonu yaşanan durak tartışmalarına hepimiz şahit olduk. Yeni devlet hastanesinde vatandaşlarımızın kullanacağı bir durağın olmayışı hususu bizleri üzdü. Merkez ilçe başkanımız Gültekin Yıldız, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan’a eğer durağı yapamıyorsanız bir AK Parti belediyesinden temin edip durağı kuralım teklifte bulunmuş o teklif cevapsız kalmıştı. Ardından merkeze en ilçeye en yakın AK Belediye olan Umurbey Belediyemiz vatandaşlarımız mağdur olmasın diye yeni devlet hastanesinin önünde otobüs bekleterek otobüsün seyyar durak görevi görmesini sağlamıştır. Fakat Sayın Başkan Cumartesi gecesi otobüsü personeline çektirmek sureti ile vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin bir nebze olsun giderilmesine karşı çıkmıştır.

Sayın Başkan bugünde durağın kurulum aşamasını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşmıştır. Sayın Başkana bu hizmeti için teşekkür edeceğimizi bekliyorsa bence yanılıyor çünkü bu durağı kurmak zaten onun asli görevidir. Vatandaşlarımız hastane açıldığından beri mağdur olmuşlardır. Durağın Kepez ve Çanakkale halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech