Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eceabat’ta Türkiye Şampiyonası

Türkiye Kick Boks Federasyonu’na

Türkiye Kick Boks Federasyonu’na bağlı “Türkiye Profesyonel Kick Boks Şampiyonası” cumartesi günü Eceabat’ta başladı.

Şampiyona, Eceabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda düzenlendi. Türkiye Profesyonel Kick Boks Şampiyonası’nda 30 sıklette yaklaşık 100 sporcunun katıldığı şampiyonada, sporcular dereceye girebilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, şampiyonada; Çanakkale Vali Yardımcısı ve Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz Erdil ve protokol Üyelerine Kick Boks eldiveni hediye etti. “Türkiye Profesyonel Kick Boks Şampiyonası” yapılacak olan final karşılaşmalarının ardından düzenlenecek olan ödül töreniyle sona erecek.

Eceabat’ta düzenlenen Türkiye Profesyonel Kick Boks Şampiyonası’na Çanakkale Vali Yardımcısı ve Eceabat Kaymakamı Turan Yılmaz, Türkiye Kick Boks Federasyon Başkanı Salim Kayıcı, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Sedat Bektaş, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Dr. Firuz Erdil, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Alan Planlama Tanıtım Medya Grup Başkanı Zeynel Bayseferoğulları,  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Çanakkale-Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Turgay Kılıç, ile Daire Amirleri ve vatandaşlar izledi.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech