Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeni yönetimden Başkan Özacar’a ziyaret

CHP’nin devam eden kongre

CHP’nin devam eden kongre takvimi süreci çerçevesinde Yeter Deligöz başkanlığında yenilenen Gelibolu Kadın Kollarının yönetimi Belediye Başkanı Mustafa Özacar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Gelibolu Belediyesi haberine göre; Belediye Başkanı Mustafa Özacar, CHP’nin devam eden kongre takvimi süreci çerçevesinde Yeter Deligöz başkanlığında yenilenen Gelibolu Kadın Kollarının yönetimini makamında misafir etti.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Yeter Deligöz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür edip göreve seçilmelerinden dolayı kutlayan Belediye Başkanı Özacar, “Kadınlarımız siyasetin en önemli unsurlarından birisi. Sizlere Cumhuriyet ve temel değerlerini koruyan bir anlayış doğrultusunda yapacağınız çalışmalarda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

CHP Gelibolu Kadın Kollarının yeni başkanı olan Yeter Deligöz, Belediye Başkanı Özacar’a çiçek takdim ederek, “Gelibolu’yu modern bir kent haline dönüştürmek için yaptığı çalışmalarda kolaylıklar diliyoruz. Size her konuda destek olmaya söz veriyoruz” şeklinde konuştu.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Özacar, CHP’li kadınlarla yerel ve ülke gündemine ilişkin sohbet etti.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech