Kışın vazgeçilmezi CUMPA botu

Soğuk havaların kendisini hissettirmesi ile üşüyen ayaklara çare CUMPA’dan geldi. Cuma Pazarı’ndan bot almak isteyen vatandaş 100 TL’yi gözden çıkardı. Pazarda bot satışlarında artış meydana geldi.

Soğukların giderek etkisini arttırdığı bu günlerde Cuma Pazarı’nda bot satışlarında artış yaşandı. Mağazalardan veya ayakkabıcılarda satılan ürünlere alternatif olan ayakkabılar pazarın gözdeleri oldu. Yağışlı havalarda su geçirmeyen ürünleri tercih eden vatandaşlar bot tercihlerini su geçirme durumuna göre yaptı. CUMPA’dan bot almak isteyen bir vatandaş 100 TL’yi gözden çıkardı. Vatandaşlar soğuk havalarda özellikle kış aylarında hastalıkların bir çoğunun ayakların üşümesinden kaynaklandığını dile getirdiler. Vatandaş hastalıklardan korunmanın yolu ayakları sıcak tutmak dedi.

Pazar esnaflarından Nurettin Sarı, “Botlarımız arasında deri ve fabrikasyon ürünler mevcut. Botlar şu an indirimde ve 100 TL’den satılıyor. Sattığımız ürünler 1 yıl garantilidir. 1 kış garantili olarak satıyoruz. Satmış olduğumuz ürünlerde sorun çıkması halinde 1 sezon içerisinde geri alıp yenisini müşteriye veriyoruz” dedi.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com