Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vekil Erkek’ten ‘hayırlı olsun’ ziyaretleri

CHP Çanakkale Milletvekili ve

CHP Çanakkale Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Muharrem Erkek, Partisinin ilçe kongrelerini tamamlamasının ardından yeni yönetimlere “hayırlı olsun” ziyaretlerine başladı.

Erkek’in ilçe başkanlıklarına gerçekleştirdiği ziyaretlerde; Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Yenice İlçe Başkanı Bülent Çakmak, Çan İlçe Başkanı Ümran Aydın, Biga İlçe Başkanı Özgür Ceylan, Lapseki İlçe Başkanı Abdülkadir Özeren, Gelibolu İlçe Başkanı Nevzat Kaya, Eceabat İlçe Başkanı Muzaffer Övün, Ezine İlçe Başkanı Serdar Eren, Bayramiç İlçe Başkanı Mert Uygun, Ayvacık İlçe Başkanı Mesut Bayram ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden, yeni görevinde başarılar dileyen Erkek, İl Başkanının da seçilmesinin ardından CHP’nin Çanakkale’de Türkiye’ye örnek bir örgütlenmeye sahip olacağını belirtti.

Parti içi demokrasinin ne derece önemli olduğunu vurgulayan Erkek, “CHP, mahalleden Genel Merkez’e kadar her kademede seçimlerle göreve gelen yöneticiler tarafından yönetilmektedir. Bu demokrasinin gereğidir. Parti içinde demokrasiyi uygulayamayanlardan, ülkeye demokrasi getirmesini beklemek yanlış olur. Ülkemizde de gördüğümüz gibi, zaten olmuyor. Ben, seçilen Başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerine yolları açık olsun diyorum. Her zaman yanlarındayım. Bayrak yarışında, bayrağı yeni arkadaşlarımıza devreden dostlarıma da emekleri için teşekkür ediyorum. Onlar, 16 Nisan şaibeli referandumundan sonra artık sadece birer İlçe Başkanı, yöneticisi değiller. Ülkemizin demokrasiye kavuşması noktasında çok önemli görevleri olan yoldaşlarımdır.” dedi.

Gittiği ilçelerde esnafla ve hemşehrileriyle de buluşan Erkek, şunları söyledi: “Gittiğimiz yerlerde hemşehrilerimiz ve esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Daha çok onları dinliyoruz. Onlar konuşuyor; sorunlarını, dertlerini anlatıyorlar, bizler de dinliyoruz. Çözüm önerilerimizi anlatıyoruz. Yalnız bir şey gördük ki ekonomide yüzde 11 büyüme Çanakkale’nin ilçelerine uğramamış. Bu büyüme Sarayın odaları içinde ya da Man, Malta gibi uzak adalarda kurulan şirketlerin bütçelerinde kalmış olmasın?”

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech