Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mutlu çocuk öğrenir

970 öğrencisi ile eğitim

970 öğrencisi ile eğitim hayatında edim adımlarla yol alan Özlem Kayalı İlkokulunda bir sınıf varki görenleri gururlandırdı. Okulun 2 C sınıfı öğrencilerinin hazırlamış oldukları birbirinden farklı Atatürk resimlerinden yer alan kolaj sınıfın kapısını kapladı.

Kentin en kalabalık okullarından olan Özlem Kayalı İlkokulu farklı uygulamaları ve başarıları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Okulun 2 C sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri eşliğinde farklı bir çalışmaya imza attılar. Öğrenciler öğretmenlerinin rehberliğinde birbirinden farklı Atatürk resimlerini birleştirdiler. Birleşen farklı resimler bir Atatürk kolajı oluşturdu. Oluşan görüntü okul sınıfın kapısında yer aldı.

Öğrencilerce hazırlanan materyallerin üzerinde, “Mutlu çocuk öğrenir, mutluyuz öğreniyoruz” yazısı takdir gördü. Atatürk’ün resimlerinin yer aldığı sınıf kapısında, Türk bayrağı resimleri de yer buldu. Al bayrak ve Atatürk İlkokulun sınıf kapısını süsledi. Resimlerden çıkan mesaj Atatürk’ün izinde mutlu olan öğrencilerin daha iyi bir eğitim görecekleri oldu.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech