Karadağ, Ankara temaslarında

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, devam eden 6.Olağan İl Kongresi çalışmaları ve İl Başkanları Toplantısına katılmak için Ankara’ya gitti.

Geçtiğimiz gün Ankara’ya giden İl Başkanı Yeşim Karadağ’ın Bugün ve Yarın Partisinin Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısına katılacağı ardından kente döneceği bildirildi. Karadağ, İl Başkanları toplantısı öncesinde dün Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ve Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’yü makamlarında ziyaret etti.

Bakanlar ile yapılan görüşmelerin oldukça verimli geçtiğini ifade eden İl Başkanı Yeşim Karadağ şu ifadelere yer verdi;

“Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan ve Bilim Sanayi Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk Özlü’yü ziyaret edip şehrimizde devam eden bakanlık yatırımlarını ve ihtiyaçları konuştuk. Sağlık Bakanımıza Yeni devlet hastanesinin hizmete girmesi ile alakalı teşekkürlerimizi iletip eksikler ve ihtiyaçlar konusunda bir sunum gerçekleştirdik. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk Özlü ile de özellikle Ezine’de inşa edilecek olan Gıda OSB’si konusunda halihazır gelişmeleri konuştuğumuz verimli toplantılar yaptık. Çanakkale’miz her zaman Ankara için ayrı bir önem taşıyor,İki Bakanımızın da şehrimize selamları var.”

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com