Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İsmet Güneşhan CHP İl Başkanlığına aday oldu

Çanakkale Belediye Spor Kulübü

Çanakkale Belediye Spor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan, 7 Ocak’ta gerçekleştirilecek olan CHP İl Kongresinde, İl Başkanlığına aday olacağını açıkladı. Güneşhan’ın adaylık açıklaması başkanlık şölenine dönüştü.

Çanakkale Belediye Spor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan CHP İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Güneşhan’ın başkanlık açıklamasına Milletvekili Muharrem Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, CHP İlçe Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Meydanda bir araya gelen topluluk İl Binasına toplu halde yürüyerek geldi.

İsmet Güneşhan ilk açıklamasını parti binasında gerçekleştirdi.  Güneşhan yaptığı açıklamada; “Bugün 30 yıllık üyesi olduğum ve üyesi olmaktan gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına adaylık açıklamamda sizlerle birlikteyim. Hedefimiz 2019 seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisini açık ara birinci yapmaktır.” dedi.

Daha sonra CHP İl Binası önünde bekleyen topluluğa da hitap eden Güneşhan; “Ülkemiz çok zor bir süreçten geçiyor. Türkiye Cumhuriyetinin en basiretsiz yönetimi ile karşı karşıyayız. Bunu durdurmak biz Cumhuriyet Halk Partililere düşüyor. 2019 yılında yapılacak olan seçimler Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimleridir. Bu seçimlerde ne pahasına olursa olsun başarılı olmak zorundayız.  Eğer başarısız olursak hukuk ve adaletin egemen olduğu Cumhuriyet sistemi yerine İslam kurallarına dayalı bir devlet haline geliriz. Birlik olursak bu işin üstesinden geliriz. Geçmişte nasıl ulusal kurtuluş mücadelesi verdi isek bugünde Türkiye’yi tekrar yörüngesine oturtabiliriz En büyük gücümüz parti üyelerimizdir. Çok çalışmak sözünü vererek benimle birlikte olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. ”diyerek sözlerini bitirdi. İl Binası önünde toplanan kalabalık bir süre dağılmadı. Partililer Güneşhan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Dilek Akşen

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech