Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ŞEYTANIN GÖR DEDİĞİ

Oldum olası, bu kendini

Oldum olası, bu kendini futbol uleması sayan, futbolcu eskisinden hoşlanmadık. Üstelik Fenerbahçeliyiz. Amma ve lakin bunun Sarı Lacivertlilere de fazla bir faydası olmadı. Bir sezonda 40 müsabaka varsa üçünde, beşinde görev yapabildi. Müzmin sakattı. Milli takımda da devamlığı yoktu. Peki, iyi futbolcu muydu? Evet. İyi bir futbolcuydu. Çok teknikti. Fırtına gibiydi. Hepsi bu. Şimdi, Fenerbahçeli Müjdat mı, Beşiktaşlı Ulvi mi, Rıdvan mı takımlarına faydalı olmuştur? Diye sorarsanız, Müjdat ve Ulvi deriz. Zira bir sezon boyunca, bu iki futbolcumuz, müsabakaların en az yüzde 95 inde görev yapmışlardır. Süreklilik arz eden bir form sergilemişlerdir. Kendilerini iyi bakıp, istikrar abidesi olmuşlardır. Ne yazık ki, yıllardır bu elaman! Televizyona çıkıp, ahkâm keser. Teknik direktörlük bilgisi sıfırdır. İki ya da üç takım çalıştırmıştır. Birisi de Fenerbahçe’dir. En fazla bir kulüpte, üç maç teknik direktörlük yapabilmiştir. Biri de çakıp, “Yahu. Her müsabakadan sonra çıkıp ahkâm kesiyorsun. Sallıyorsun. Bu kadar kolaysa geç bir takımın başına. Şampiyonlar şampiyonu yap.” Yapamaz. Zaten, bugüne kadar da kimse buna hocalık teklifi yapmamıştır. Futbol cahilleri de, oturup bu martavalcıyı dinlemektedirler. Türk Milli takımını dünya üçüncüsü yapan, Beşiktaş’ı başarıdan başarıya koşturan Şenol Güneş’i, Fenerbahçe’yi en zor zamanında şampiyon yapan Aykut Kocaman’ı dikkate almazlar. Yine, Türk futboluna damga vurmuş, Mustafa Denizli, Abdullah Avcı, Ersun Yanal gibi marka olmuş hocaların dediklerine bakmayıp, bu şeytan denilene itibar ederler. Geç ekranın karşısına. Teknik direktörleri eleştir. Al ileri ver geri. Paralar cukka.

 YAĞCILIKTA ,TAVAN YAPTI!

Referandumda, video yayınlayıp, hükümete yağ çekti. Bitmedi, şimdi de Türkiye Cumhurbaşkanını, idam edilen bir ayrılıkçıya benzetme aymazlığını gösterdi. Yağcılıkta zirve yaptı. Bir TV programında hayatını anlatan bu eski futbolcu. İşçi Partili bir babanın oğlu olduğunu söyleyerek, “Ben Tayyip Erdoğan Bey’e baktığımda parkasız bir Deniz Gezmiş görüyorum. Deniz Gezmiş de ‘Kahrolsun emperyalizm’ diyordu, Erdoğan da emperyalistlerle mücadele ediyor” dedi. Şeytan olduğunu iddia eden bu zatı muhteremin, Yalaka olduğu ortaya çıktı. Ey millet. Geçin ekran başına, bu teknik direktörlük yapmayan adamın yalanlarını izlemeye devam edin. 36 kısım. Tekmili birden.

GÜLELİM

Temel derede yıkanırken, köyün çocukları hınzırlık yapıp, dere kenarında bıraktığı elbiselerini alıp kaçmışlar. Dereden çıkan Temel, elbiselerini bulamayınca, utancından bir eliyle önünü bir eliyle de arkasını kapayarak eve doğru koşmaya başlamış. Temel’in uzaktan çırılçıplak, koşarak geldiğini gören babası bağırmış: – Ula Temel, ula benim salak uşağım!.. Yüzünü kapasana da!.. Önündekini, arkandakini kim tanıyacak?**** Adamın biri, 3 katlı binadan aşağı düşerek yaralanmış. Biz Türkler milletçe meraklı olduğumuz için, yaralının etrafında büyük bir kalabalık toplanmış. O sırada yoldan geçmekte olan yaşlı bir kadın, binadan düşen yaralı adama yaklaşarak sormuş: – Oğlum, burada ucuzluk mu var? Kadının sorusuna şaşıran yaralı adam yanıt vermiş: – Teyzecim, ben daha yeni geldim. Sağlıcakla kalınız.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech