Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Radyo Troy hızlı başladı

Ulusal radyo tadında yayın

Ulusal radyo tadında yayın yapmaya başlayan Çanakkale’nin ilk internet tabanlı radyosu Radyo Troy, ilk yayın gününü görkemli bir kutlama ve geniş bir katılım ile kutladı.

 Duvar Cafer-Bar’da yapılan lansmana, Çanakkale’nin tanımış simalarının yanı sıra birçok radyo dinleyicisi katıldı. Kurulum aşamasında katkıda bulunan isimlere hatıra plaketi sunulurken, açılış konuşmasını yapan Radyo Troy tanıtım ve reklam sorumlusu İhsan Konuk, “İlk olarak 3 Kasım gecesi ortaya atılan bir fikir olan Radyo Troy, bugün yüzlerce kişinin dinlediği bir radyo olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz bir sevdayı gerçeğe çevirme çabamız oldu. İnternet tabanlı ilk radyoyuz, ancak sadece bununla kalmayarak kısa bir zaman içerisinde daha büyük hedefler için çabalayan bir ekip olmaya çalışıyoruz.” dedi.

 İSİM BABASI GÜL OLDU

Radyo fikrini öne sunan ve isim arayışında şu anki ‘Radyo Troy’ adını almasını sağlayan Çanakkale TV’nin başarılı çalışanı Mustafa Aydın Gül’e ‘Onursal Genel Yayın Yönetmeni’ plaketi takdim edildi. Plaketini Radyo Troy Genel Müdürü Emire Konuk ve Çanakkale’nin başarılı iş kadını Gülay Cankaya’nın elinden alan Mustafa Aydın Gül, “Konuk ailesi kendi ailem gibi, Emire Hanımın doğum gününde doğan bu fikri benimseyerek harekete geçmeleri ve radyo ismini benim koymama izin vermeleri aslında en büyük onur. Başarılı bir yayıncı kadrosu var, bu platformun burada kalmayarak daha da büyük bir yer elde edeceklerine gönülden inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu.

DESTEK VEREN PLAKET TAKTİM EDİLDİ

Kurulum aşamasında desteğini esirgemeyen isimlere Radyo Troy yönetimi tarafından plaket takdimi yapıldı. Plaket takdimi öncesi bir konuşma yapan radyo Troy Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Emire Konuk, “Biz bir aile radyosu istedik ve bunu başardık, aile olmak sadece aynı evin içinde yaşayanlardan ibaret değildir, işte bunu bu akşam kanıtlamış olduk, herkese katkılarından dolayı teşekkür ediyorum “diyerek konuştu. Katkıda bulunan, Ersay Gayrimenkul Danışmalığı ve Kaya Çiftliği Çanakkale Şube Müdürü Mehmet Ercan Köse, Dardanel Müziğin Patronu Hakan Eryılmaz, DSP İl Başkanı Ufuk Cankaya’nın eşi başarılı iş kadını Gülay Cankaya ve Adıyaman Çelikhan Tobacco Shopun sahibi Mesut Aydın plaket alanlar arsındaydı.

Yayıncı ekibinde tanıtıldığı geceye katılanlara radyonun logosunu taşıyan kupa ve Ufuk Cankaya’nın yazdığı Canısınınsınısı  ve Hayata Dair isimli kitaplar hediye edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech