Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hemodiyaliz merkezinde yüksek kalite

1993 tarihinden itibaren Çanakkale

1993 tarihinden itibaren Çanakkale Devlet Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren hemodiyaliz merkezi Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nde daha modern ve daha geniş bir ortamda hizmet vermeye devam ediyor.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğünden gelen açıklamaya göre, 297 metrekare Hemodiyaliz salonu, 52 metrekare dinlenme odasından oluşan, hastaların giriş çıkışını kolaylaştırmak için ayrı bir girişi olan ve zemin katta bulunan hemodiyaliz merkezi, merkezi ısıtma – soğutma sistemi ile her hasta için ayrı merkezi oksijen ve aspiratör sistemi barındırıyor.

2 Nefroloji Uzmanı, 3 Diyaliz Hekimi ve 12 tecrübeli Sağlık personelinin hizmet verdiği hemodiyaliz merkezi’nde günde ortalama 45 hastaya Sağlık hizmet verebilecek kapasite bulunuyor.

Kayıtlı 70 hastası bulunan Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi hemodiyaliz merkezi’nde hastane aracı ile hastalar tedavileri için evlerinden alınarak tedavileri sonrasında yine araçla evlerine ulaştırılıyor

Ayrıca, kendine ait TV ve kulaklığı bulunan 15 yataktan oluşan geniş ve ferah bir ortamda hastaların tedavileri tamamlanıyor.

Haber merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech