Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arslanlar’da Fiesta Lansmanı

Çanakkale Ford Yetkili Satıcısı

Çanakkale Ford Yetkili Satıcısı Arslanlar’da yeni Ford Fiesta’nın lansmanı yoğun bir ilgi ile gerçekleştirildi. Ford Fiesta’da lansmana özel 3000 TL’lik indirim de yapılıyor.

Uzun yıllardır Çanakkale’de faaliyet gösteren Ford Arslanlar, yenilenmiş Ford Fiesta’yı lansman kapsamında Çanakkaleli müşterilere tanıttı. 1983 yılından bu yana yollarda olan ve özellikle bölgede fazlasıyla tercih edilen Ford Fiesta’nın yenilenmiş modeline Çanakkalelilerin ilgisi yoğun oldu. Ford Arslanlar’da yenilenmiş Fiesta için lansmana özel indirim fırsatı, bu aracı tercih edenler için avantaj sağlıyor.

Ford Arslanlar Satış Müdürü Oktay Işık, gazetemize yeni Ford Fiesta ile ilgili açıklamalarda bulundu. Işık aracın özelliklerini şu şekilde anlattı: “Bir önceki kasada benzinli motor seçeneği, manuel şanzımanda 1.4 ve 1.25 motor olarak geliyordu. Yeni kasada bu manuel şanzıman olarak 1.1 motor olarak geliyor. Yeni araçta Trend, Titanyum ve Estellineo olmak üzere 3 seri var. Önceki araca göre iç hacmi biraz daha genişledi. Sürüş dinamikleri çok farklı. Yol tutuşu arttı ve fren mesafesi kısaldı. Bagaj hacmi de 281’den 292’ye çıktı. Bu araçta Ford Options kredi avantajı ile 3000 TL’ye varan indirim kazanılıyor”

B&O MÜZİK SİSTEMİNE SAHİP
Ford Arslanlar Satış Yetkilisi Canan Ülker ise aracın iç donanımında öne çıkan müzik sisteminden bahsettiği açıklamasında şunları belirtti: “Fiesta 3 seri olarak satışa sunuluyor. 1.1 benzinli motor 4.4 litre, 1.5 dizel 3.5 litre, 1.0 ise 5.2 litre yakıt tüketimine sahip. Fiesta’da lansmana özel 3000 TL’lik indirim var. Müşteriler hemm daha donanımlı araç alıyorlar hem de araçlarını daha sık değiştirme imkanına sahip oluyorlar. Ödemede 24 ve 36 ay opsiyonları mevcut. İsteğe bağlı olarak 17 inç jant seçeneği sunuluyor. Ayrıca B&O müzik sistemi de araçta dikkat çeken önemli opsiyonlardan biri olarak göze çarpıyor.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech