Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başarıya doymuyorlar

Çanakkale Gökbörü Geleneksel Okçuluk

Çanakkale Gökbörü Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, Kahramanmaraş Uluslararası Türkoğlu Avasim Geleneksel Türk Oyunları Festivali Erkekler katagorisinde 1’inci oldu.

Bu yılın başında Bursa Mustafa Kemal Paşa Güz Toyunda Erkekler kategorisinde 3’üncü olan Çanakkale Gökbörü Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, Kahramanmaraş Uluslararası Türkoğlu Avasim Geleneksel Türk Oyunları Festivali Erkekler katagorisinde 1’inci oldu. Çanakkale  Gökbörü Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, aynı organizasyonda takım olarak da 3’üncülüğü kazandı.

ÇANAKKALE’DE BİR İLK

Balıkesir Altın Ok Geleneksel Okçuluk Yarışmalarında, Erkekler katagorisinde 3’üncü olan ve  kente bir kupa daha kazandıran Gökbörüler, Eskişehir Cumhuriyet Kupası Bayanlar katogorisinde ise 1’inciliği göğüsledi. 2018 yılı içerisinde ülke çapında yapılacak olan geleneksel okçuluk yarışmalarının tümüne katılmayı hedefleyen takım, yeni üyeleri ile birlikte antremanlarına devam ediyor. Çanakkale Gökbörü Geleneksel Okçuluk Spor Kulübü Derneği, 2018 yılında Çanakkale merkezde ilk defa yapılacak olan, Geleneksel Okçuluk Şöleni adı ile yaz toyu yapmak için harekete geçti.

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech