Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sağlık yatırımları hız kazandı

Çanakkale Merkeze yapılması planlanan

Çanakkale Merkeze yapılması planlanan İl Sağlık Müdürlüğü hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, projenin önümüzdeki günlerde ihalesinin yapılacağını söyledi.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Çanakkalemizde son dönemde her alanda ciddi bir çalışmalar yapılıyor. Sağlıktan eğitime, spor alanlarından tarıma kadar bir dizi yeni hizmet binalarını inşa ettik, ediyoruz. Çanakkale artık tarihin yanı sıra yatırımlarıyla da adından söz ettirmektedir” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: “Çanakkalemizde sağlık alanında çalışmalarımız devam ediyor. Hedefimiz en kısa sürede Çanakkalemizi sağlık alanında merkez konuma getirmek. Son dönemde sağlık alanının yanı sıra her alanda ciddi bir çalışmalar yapılıyor. Sağlıktan eğitime, spor alanlarından tarıma kadar bir dizi yeni hizmet binalarını inşa ettik, ediyoruz. Çanakkale artık tarihin yanı sıra yatırımlarıyla da adından söz ettirmektedir. Bu anlamda yeni yapılacak olan İl Sağlığı Müdürlüğümüz örnek olacak şekilde projelendirildi. İl Sağlık Müdürlüğümüzün yanı sıra proje ile beraber 112 Komuta Kontrol Merkezi, Halk Sağlığı Laboratuvarı ile beraber yaklaşık 14.000 metrekare hizmet binasıyla ilimiz modern bir sağlık yönetim binasına sahip olacaktır. Önümüzde ki hafta ihalesini gerçekleştirip en kısa sürede çalışmalarının tamamlanması için gayret gösteriyoruz. Şimdiden ilimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech