Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“Mazotun yarısı devletten”

Çanakkale AK Parti Merkez

Çanakkale AK Parti Merkez İlçe Başkanlığını ziyaret eden Çanakkale Ziraat Odası, tarımın bugünü ve yarını hakkında istişarelerde bulundu.

Çanakkale Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Şener Akçay, Mücahit İldeniz, Alaattin Sürücü, Meclis Üyemiz Sebahattin Öksüz ve Yukarıokçular Köyü Muhtarı Mehmet Şahin, Çanakkale AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız ve Yönetimini ziyarette bulundu.

Önceki dönem Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu’nun da katıldığı ziyarette; Tarımın bugünü ve yarının sorunları, tarımın geleceği ve durumu hakkında konuşuldu. Güncel durumların değerlendirildiği ziyarette tarımın desteklemelerinin üzerinde duruldu. Mazot desteğinde Hükümetin “Çiftçinin kullandığı mazotun yarısı devletten” sözü hatırlatıldı. Çiftçilerin yaşamış olduğu altyapı sorunlarına da değinildi. Son olarak kamu kurumlarında yaşanan sorunların da konuşulduğu ziyaret, Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız ve Yönetimine yeni görevlerinde başarılar dileyerek son buldu.

Haber Merkezi

 

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech