Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Söyleşiye lodos engeli

Söyleşiye lodos engeli Çağdaş

Söyleşiye lodos engeli

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi olarak Cumartesi günü yapılması planlanan ‘Evrim Gerçeği’ söyleşisine şiddetli lodos engel oldu.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi olarak Cumartesi günü Prof.Dr.Türkan Saylan tesislerinde Prof.Dr.Ali Demirsoy’un sunumu ile ‘Evrim Gerçeği’ isimli söyleşiyi gerçekleştirecekti. Prof. Dr. Demirsoy’un da içinde bulunduğu Ankara uçağının Çanakkale hava limanına iniş yapamamasından dolayı program  ileri bir tarihe ertelendi.

Ankara Havalimanı’ndan kalkan uçak iki gün boyunca şiddetli lodos nedeniyle kente iniş gerçekleştiremedi. Prof. Dr. Demirsoy sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Değerli Çanakkaleli meslektaşlarım ve sevgili öğrenciler, cuma akşamı bindiğim uçak 3 sorti yaptıktan sonra şiddetli rüzgar nedeniyle Çanakkale Havalimanı’na inemedi. İzmir’e gittik.   Tekrar gelip 3 sorti daha yaptık, yine inemedik. Cumartesi günü epeyi bir sarsılmadan sonra Ankara’ya döndük. Vermekten mutluluk duyacağım konferansın gerçekleşmemesi ve sizi görememenin verdiği burukluk var içimde… Haberi olmadan salona gelen arkadaşlarımın da hava muhalefeti nedeniyle durumu hoş göreceğini umuyorum. Gözlerinizden öpüyorum.” dedi.

Çanakkale Havalimanı’ndan edinilen bilgiye göre; İstanbul uçuşlarında bir sorun oluşmadı.

Dilek Akşen

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech