Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ece Aydemir’in balerinleri mezun oldu

Ece Aydemir Bale Kursu,

Ece Aydemir Bale Kursu, bir mezuniyet sınavını daha geride bırakarak 4 öğrencisini mezun etti.

Ece Aydemir Bale Kursu bir mezuniyet sınavını daha tamamladı. Bir mezuniyet sınavını daha geride bırakan Ece Aydemir Bale Kursu, 2000 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmet vererek bale öğretmenlerini yetiştiriyor. Öğrenciler aldıkları kurs bitirme belgeleriyle bale öğretmeni olmaya hak kazanıyorlar.

Sınav komisyonunda ise Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Recai Keleş, Güzel Sanatlar Lisesi öğretmeni Özden Değirmenci, Ece Aydemir Bale Kursu öğretmeni Melek Nur Dudu, Ece Aydemir yer aldı.

4 öğrencinin katıldığı sınav basarıyla tamamlanırken her biri çok küçük yaşlarda başlayan simdi ise genç kız olan öğrencilerin heyecan ve büyük çalışma sonucu sınav performansları ise göz doldurdu. Bu mezuniyet sınavıyla bugüne kadar 16 öğrencisini mezun eden ve bu sene 18. yılını dolduran Ece Aydemir Bale Kursu, çalışmalarına devam ediyor.

2018 yılında 18. yıl resitaline hazırlanan Bale Kursu eğitmenleri ve öğrencileri yine 2018 yılında gerçekleştirecekleri bir diğer mezuniyet sınavı için çalışmalarına sürdürüyor.

G. Nermin Yıldız

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech