Köy Hizmetleri toplantısı

Merkez İlçe ve Bağlı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2017 yılı Kasım ayı toplantısı, Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdullah Köklü başkanlığında, İl Genel Meclisi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklüʼnün başkanlığını yaptığı, 2017 yılı Kasım ayı Merkez İlçe ve Bağlı Köylere Götürme Birliği olağan toplantısı, İl Genel Meclis Üyeleri Sayın Ufuk Ünver, Sayın Ahmet Çiçek, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri ile 52 köy muhtarının katılımı ile gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşıʼnın okunması ile başlayan toplantı, 2018 yılı birlik bütçesinin okunması ve birlik tarafından yapılan ve çözüme kavuşturulan işlerin açıklanması ile devam etti. Çalışmalar hakkında konuşan Sayın Abdullah KÖKLÜ, “Aylarca sürecek işler, birliğimiz marifetiyle hızlı bir şekilde sonlandırılıp çözüme kavuşturuldu. Vatandaşımıza hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca özverili çalışan birlik personelimize ise çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kasım ayı toplantısı, 2017 yılı ek bütçesinin ve 2018 yılı çalışma programının görüşülüp kabul edilmesi ile sonlandırıldı.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com