Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Deniz kirliliği alarm verdi!

Arabalı Feribot İskelesi’nin hemen

Arabalı Feribot İskelesi’nin hemen yanı başında banka ATM’lerinin bulunduğu köşede yaşanan deniz kirliliği vatandaşı pes dedirtti. Hemen hemen her gün deniz kirliliği yaşanan bölgede dün cansız martı bedeni görüldü. Kent halkı denizin kirliliğine isyan etti.

Kent halkının yoğun bir biçimde kullandığı İskele Meydanı’nın kıyısında bulunan alanda yaşanan deniz kirliliği vatandaşı canından bezdirdi. Hemen hemen her gün denizde kirlilik görüntülerinin oluşması vatandaşı yordu, üzdü. Vatandaşlar deniz kirliliğine en azından deniz yüzeyi temizleme aracı ile önlem alınması gerektiği görüşünde fikir birliğine vardı.

Dün kaydedilen görüntüde kirlilik yaşanan bölgede cansız bir martı görüldü. Cansız Martının bedeni denize atılan pet şişelerin, kağıt artıklarının ve cam atıkların arasına karıştı. Birçok vatandaş oluşan bu olumsuz görüntünün fotoğraflarını çekti. Kent halkı denizde yaşanan kirlilikte artık hayvan bedenleri de mi göreceğiz sorusunu yöneltti. Daha önceki aylarda aynı bölgede cansız kedi bedenide görülmüştü. Kedinin ardından martı cesedi de boğazda yerini aldı.

Tunahan Ünsal

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech